Sebat Haber | 'Haber Sizsiniz'
Son Dakika
Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayınlandı HAYALLER BÖYLE YIKILDI! Gökhan Gedikli’den 15 Temmuz açıklaması… ORC’ye göre en başarılı milletvekili... Başkan Çebi’nin 15 Temmuz Mesajı Ekim'den 15 Temmuz Mesajı HAKEMLERE SUÇ DUYURUSU AYASOFYA İÇİN DÜNYA NE DİYOR? Bartın Üniversitesi öğrencisi Sabri Mert Mülhim, Türkiye şampiyonu oldu “GENÇ, SU KAYNAKLARI İÇİN SAVAŞACAKLAR” Akçaabat Uluslararası Plaj Sahaları İle Spor Turizminin Merkezi Olacak. AKÇAABAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUSTAFA TURUPÇU İSMİ YAŞATILACAK Orhan Kaynak Ünal Hoca İnin Ne Dedi AKÇAABAT'TA AÇIK HAVA TİYATRO GÜNLERİ Çukurçayır’a yeni yaşam alanı! TÜGİAD, DR. NAİM BABÜROĞLU İLE ‘’LİBYA’DA NELER OLUYOR’’U MASAYA YATIRDI 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri Yeniden Refah'tan çok sert 'Erbakan' cevabı SÜPER MEYVE ARONYA AKÇAABAT’TA
Gökhan Gedikli’den 15 Temmuz açıklaması…
Gökhan Gedikli’den 15 Temmuz açıklaması…
 
Akçaabat Uluslararası Plaj Sahaları İle Spor Turizminin Merkezi Olacak.
Akçaabat Uluslararası Plaj Sahaları İle Spor Turizminin Merkezi Olacak.
 
AKÇAABAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
AKÇAABAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Trabzon’dan alınanlar geri verilecek!
 

Trabzon’dan alınanlar geri verilecek!

Ülkücüler ‘Yağmur bereket’ diyerek meydanı tıklım tıklım doldurdu MHP Genel Başkanı Bahçeli ‘BiZiMLE YÜRÜ TRABZON’ dedi..

29 Mayıs 2015 Cuma 08:33
Yazdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Trabzon Meydanı’nı hınca hınç dolduran kalabalığa seslendi. Bahçeli, Trabzon için projelerini sıralarken bir yandan da hükümete yüklendi. Bahçeli, “Karadeniz Sahil Yolu’nu biz yaptık diyen AKP, yalancılık markasıdır. Bu yolun önünü MHP açtı. 3 seçim oyaladıkları Akyazı Trabzon’a verilmiş bir lütuf değildir. A. Aker, Y. Selim, 19 Mayıs, Orman lojmanları, otobüs terminalı, Fatih Stadı, Akyazı’ya karşılık Trabzon’un elinden alınmıştır. Biz onları geri vereceğiz” dedi. İşte Bahçeli’nin o açıklamaları:KARADENİZ ÇILDIRIYOR

Mert, vefakar, haysiyetli heyecanlı Trabzon’da bu muhteşem tablo ile karşılaşmaktan son derece bahtiyarım. Bugün Karadeniz hakikaten çıldırıyor. Göğsümüzü kabartıyor. Trabzon adeta deniz gibi dalgalanıyor. Fatih’in emaneti olan Trabzon’da bu ihtişamlı toplantı vesilesiyle sizlerle bir arada bulunmaktan gurur ve heyecan duyuyorum. Özlemle kucaklıyorum. Sizleri kavuşturan Rabbime şükrediyorum.

KARANLIK DÖNEM 9 GÜN SONRA BİTİYOR

12 yıl 6 ay süren AKP’nin karanlık dönemi nihayet 9 gün sonra noktalanacaktır. Sıkıntılarınızın son bulacağı tazelenmiş ve yenilenmiş milli iradenin tecelli edeceği genel seçimlere sayılı günler kaldı. Türk milleti 7 Haziran’da sandığa giderek kaderine ve geleceğine sahip çıkacaktır. 9 gün sonra Türkiye de, Trabzon da huzura kavuşacaktır. Trabzon’un sırtındaki kambur nihayet kalkacaktır. AKP iktidarı son bulacaktır. Ve Milliyetçi Hareket iktidara gelecek.

ÇAY VE FINDIK  PARA ETMİYOR

Bu heyecanı Karadeniz uşaklarının gözlerinde görüyorum.  Bunaldığınızı biliyorum. AKP ile geçen en buhranlı günleri yaşayan illerin başında Trabzon gelmektedir. Çocuklarımız, annelerimiz sahipsiz. Çayınız, fındığınız para etmiyor. Gözünüz yaşlı. Yapılan yatırım yok, açılan tesis yok. Dahası cebinizde paranız yok. Tezgahlar kapalı esnafın boynu bükük. Tüketici sıkıntılı. Dürüst iş adamı sancılı. Emekli açlık sınırında, Trabzon işsiz ve umutsuzdur.


HER EVDE EN AZ  BİR İŞSİZ VAR

Her evde en az 1 işsiz Trabzonlu bulunmakta. Her evde geleceği belirsiz bir evladımız bulunmakta. Trabzon çaresizdir. Trabzon’un gerçeği budur. Oysa onlara bakarsanız Türkiye kalkınmış, zengin ve umutludur. Onlara göre her şey yolunda gitmekte. Başbakan’a göre Trabzonlu zengindir. Gerçek Karadeniz Trabzon, Başbakan’ın sahte Türkiye manzarasındaki gibi midir? Bugün daha mı zengin, daha mı huzurlu, daha mı mutlusunuz? Trabzonlu huzurlu değil. Fındık üreticisi şikayetçi, dert küpü.

TRABZON EN AĞIR
SORUNLARI YAŞIYOR
Türkiye’nin ne kadar sorunu varsa, Trabzon bunun en ağırını yaşamaktadır. AKP Trabzon’dan intikam almaya çalışıyor ondan. Trabzonlular, Karadenizliler, baskılara boyun eğmediniz. Yalanlara kanmadınız. Hakkınızı aradınız. Dik durdurunuz, sözünüzü esirgemediniz. Haram yiyenlere tamah etmediniz. Helalin yanında durdurunuz. Türklükle karşıma gelmeyin diyen bedbahtlara, Trabzon’un kaç bucak olduğunu göstereceksiniz.

TRABZONLU İŞSİZKEN ONLAR SARAY YAPTI

Trabzon’da gençler işsiz dururken, Ankara’ya 1.3 milyarlık kaçak saray yaptılar. Hamsiyi siz tuttunuz onlar sattılar. Fındığı siz ürettiniz onlar ayakkabı kutularına koydular. Siz çalıştınız onlar götürdüler. Siz emek verdiniz onlar soydular. Siz çile çektiniz onlar haram saltanat sürdüler. Vicdanen Cumhurbaşkanlığından düşmüş Erdoğan, bu sözleri ile pot kırmış yanlış üstüne yanlış konuşmuştur. Helal lokma gibi derdi olmayan Erdoğan, Trabzon’un nafakasına el uzatarak hata yapmıştır.

O PROJE MHP’NİNDİR


Davutoğlu’nun bahsettiği Güney Çevre Yolu projesi MHP’nindir. İşte Bakanımız Koray Aydın burada. Proje 13 yıldır tozlu raflardaydı. Karadeniz Sahil Yolu’nun önünü de MHP açmıştır. İktidara gelip bu yolun yapımını iki yıl durduran, sonra önceki iktidarların katkısını görmeyen AKP tam bir yalancılık yapmıştır. AKP’nin 13 yılda yapamadığını MHP 3 yılda yapmış, Trabzon Sahil Yolu projesini kazandırmıştır. Trabzon için yeni dönemde de MHP’nin projeleri olacaktır ve o projeleri gerçekleştirecektir.

PROJENİN MİMARI KORAY BEY’DİR

Akyazı’nın mimarı da Koray Aydın Bey’dir. AKP iktidarının 3 yıldır oyaladığı ve bir türlü açamadığı Akyazı Projesi Trabzon’a bir lütuf değildir. Akyazı’yı almak için büyük bedeller ödemiştir. Karşılığında Akyazı Stadı’nın mülkiyeti Trabzonspor’a verilmemiş sadece tahsis edilmiştir. Bu yüzden Trabzonspor’un sponsorluk anlaşmalarında sorun yaşadığını yakinen takip ediyorum. İnşallah iktidarımızda Trabzon’dan alınanlar Trabzon’a geri verilecek. Akyazı’nın bütün geliri Trabzonspor’a verilecek.

TRABZON’DAN ALINANLAR GERi VERiLECEK!..

MHP Lideri Devlet Bahçeli Trabzon’da tam anlamı ile gövde gösterisi yaptı. Yağmura rağmen Atatürk Alanı’nı tıklım tıklım dolduran partililerine seslenen Bahçeli, “Trabzon’un heyecanını geldim gördüm. AKP iktidarında Trabzon’dan alınanlar, Trabzon’a geri verilecek” dedi...

DEMİR YOLU GÜÇLENMELİ

Trabzon demir yolu ile güçlendirilmeli. O yüzden yatırım programında olan Gümüşhane, Erzincan ve Trabzon demir yolunu önemsiyoruz. Ancak biz bir proje daha sunmak istiyoruz. Samsun, Hopa, Trabzon demir yolunu Türkiye için çok daha verimli yararlı proje olarak değerlendiriyoruz. Bu proje bir ucu Bakü’ye uzanacak. Bu Demir İpekyolu Projesi’dir. Bu proje ile Türkiye, Avrasya üzerinden Türk dünyası ile bütünleşecektir.

TRABZON KITALARLA BULUŞACAK


Demir İpekyolu ile Trabzon kıtalarla bulaşacaktır. Trabzon Karadeniz’in iş ve aş üreten kutup yıldızı olacaktır. Bordo-Mavi renge bürünmüş Trabzon’un her şeyin en iyisine layık olduğuna yürekten inanıyorum.  Yeter ki Trabzon bizimle yürüsün. Yeter ki bize destek versin. Milletimize sahip çıkmaya var mısınız? Bizimle yürümeye söz veriyor musunuz? Bunlar tam 9 gün sonra tertemiz ellerinizle sandıkta 3 hilale vuracağınız evet mühründen geçmektedir.

5 ANA PROJEYLE SORUNLAR  ÇÖZÜLECEK

5 ana projemizle milletimizin tüm sıkıntılarını çözmek için yola koyulduk. Yoksullukla, yolsuzlukla, terörle mücadele edeceğiz. Devlette reform projesi ile çürümenin önüne geçeceğiz. Üreten ekonomi programı ile milyonlarca vatandaşımızın sonunu çözeceğiz. Türkiye MHP iktidarı ile milli varlığına ve misyonuna sahip çıkacak.

TARIMSAL DESTEKLERİ ARTIRACAĞIZ

Tarımsal destekleri artıracağız. Stratejik öneme sahip fındık gibi bitkilerimiz için özel destekleme geliştireceğiz. Mazotu 1 lira 75 kuruşa indireceğiz. Tarımı canlandırmak için bizimle yürüyecek misiniz? Asgari ücreti bin 400 TL’ye çıkaracağız. İmamsız, müezzinsiz cami bırakmayacağız. Esnaf ve sanatkar kardeşim yeni iş yeri açtıysan meraklanma 5 yıl gelir vergisinden muaf tutacağız. Sigorta primlerinin yarısı 5 yıl süreyle devlet tarafından karşılanacaktır.
Anahtar Kelimeler: Ülkücüler, ‘Yağmur, bereket’, diyerek, meydanı, tıklım, tıklım, doldurdu, MHP, Genel, Başkanı, Bahçeli, ‘BiZiMLE, YÜRÜ, TRABZON’, dedi
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar
Anket
TRABZONSPOR ÖZE DÖNMELİ Mİ?
DÖNMELİ
DÖNMEMELİ
KARARSIZIM
Namaz Vakitleri
İmsak
05:07
Güneş
06:50
Öğlen
12:16
İkindi
15:00
Akşam
17:20
Yatsı
18:51
http://www.burotarz.com
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
77.989
USD ALIŞ
3.0820
USD SATIŞ
3.1020
EURO ALIŞ
3.3900
EURO SATIŞ
3.4150
POUND ALIŞ
3.7580
POUND SATIŞ
3.8210
ALTIN ALIŞ
125.2200
ALTIN SATIŞ
126.3200
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1683 Osmanlı Orduları, Viyana'yı ikinci kez kuşattı.
1700 Osmanlı Devleti, Çarlık Rusyası ile İstanbul Antlaşması'nı imzaladı.
1789 Fransızlar krallığa karşı ayaklandılar. Halk Paris Bastille Hapishanesi'ndeki siyasi tutukluları serbest bıraktırdı. Cumhuriyetin başlangıcı olan 14 Temmuz Fransızların ulusal bayramı.
1926 Mustafa Kemal Paşa'ya yönelik İzmir'de suikast girişimi gerekçesiyle Ziya Hurşit ve arkadaşları idam edildi.
1933 Almanya'da Naziler muhalefet hareketlerini yasakladı.
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
Sayısal Loto
02.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 29 - 31 - 32 - 44 - 45
Şans Topu
30.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 30 - 32 - 34 - 03
On Numara
04.11.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 10 - 25 - 27 - 29 - 38 - 39 - 40 - 43 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 62 - 64 - 68 - 74 - 75 - 77 - 78
Süper Loto
31.10.2019
Tarihli Çekiliş Sonucu
06 - 22 - 24 - 28 - 34 - 46
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Copyright 2010 ©Tüm İçerik Hakları sebathaber.com'a Aittir. Tel:0 462 333 0 444
Yazılım: Haber Sitesi Kur